Distribuire laptopuri pentru studenții de la buget, licenta

În cadrul Facultății de ARMM sub disponibile, la acest moment, 9 laptopuri care pot fi acordate în comodat studenților. Distribuirea acestora se va face conform HCA 111/19.10.2021 ordinea priorităților fiind:

1. cazuri sociale

2. studenți anul 1 licență buget

Laptopurile vor putea fi utilizate pe durata studiilor de licență și se vor restitui la finalizarea studiilor în bună stare de funcționare.

Pentru solicitarea acestora vă rugăm să depuneți până la data de 25.10.2022 la secretariatul facultății sau pe email (contact secretariat) o cerere (model cerere) însoțită de acte justificative (ex. adeverințe de venit pentru ultimele 3 luni, conform Regulamentului de burse) care să susțină solicitarea. Studentii care au depus dosar de bursă socială vor specifica pe cerere acest lucru fără a mai atașa documente doveditoare de venit.

Go back