Consiliul de coordonare a domeniului Inginerie Mecanică și Mecatronică

 

Coordonator Consiliu

Contact

Prof.univ.dr.ing. Mircea Cristian DUDESCU

Birou: C03-3

Telefon/fax: +40 264 401 663

E-mail: Mircea.Dudescu@rezi.utcluj.ro

 

 

Adresa poștală:

Consiliul de coordonare a programului doctoral de Inginerie Mecanică și Mecatronică

Facultatea de ARMM

B-dul Muncii 103-105,

400641, Cluj-Napoca, Romania

Telefon/fax: +40 264 401 663

 

Membrii Consiliului

Afiliere

1. Prof.univ.dr.ing. Mircea Cristian DUDESCU

2. Prof.univ.dr.ing. Marius PUSTAN

3. Prof.univ.dr.ing. Mihai Olimpiu TĂTAR

4. Drd.ing. Alexandru Vlad BĂNICĂ

5. Drd.ing. Cornel-Vlad POP

Departamentul de Inginerie Mecanică

Departamentul de Ingineria Sistemelor Mecanice

Departamentul de Mecatronică și Dinamica Mașinilor

Student doctorand

Student doctorand

 

 

Lista conducatorilor de doctorat

 

Conducător de doctorat

Adresă de e-mail

Prof.dr.ing. ARGHIR Mariana

Mariana.Arghir@mep.utcluj.ro

Prof.dr.ing. BĂLAN Mugur Ciprian

Mugur.Balan@termo.utcluj.ro

Prof.dr.ing. BĂLAN Radu Nicolae

Radu.Balan@mdm.utcluj.ro

Prof.dr.ing. BÂRLEANU Corina Julieta

Corina.Barleanu@omt.utcluj.ro

Prof.dr.ing. BRÂNZAȘ Petru

Petru.Branzas@staff.utcluj.ro

Prof.dr.ing. BURNETE Nicolae

Nicolae.Burnete@auto.utcluj.ro

Prof.dr.ing. DUDESCU Mircea Cristian

Mircea.Dudescu@rezi.utcluj.ro

Prof.dr.ing. FILIP Nicolae

Nicolae.Filip@auto.utcluj.ro

Prof.dr.ing. LOBONȚIU Mircea

Mircea.Lobontiu@cunbm.utcluj.ro

Prof.dr.ing. LUPEA Iulian

Iulian.Lupea@mep.utcluj.ro

Prof.dr.ing. MĂDĂRĂȘAN Teodor

Teodor.Madarasan@termo.utcluj.ro

Prof.dr.ing. MÂNDRU Silviu Dan

Dan.Mandru@mdm.utcluj.ro

Prof.dr.ing. MARIAȘIU Florin

Florin.Mariasiu@auto.utcluj.ro

Prof.dr.ing. MĂTIEȘ Vistrian

Vistrian.Maties@mdm.utcluj.ro

Prof.dr.ing. NĂSUI Vasile

Vasile.Nasui@cunbm.utcluj.ro

Prof.dr.ing. NEGREAN Iuliu

Iuliu.Negrean@mep.utcluj.ro

Prof.dr.ing. PÎSLĂ Doina Liana

Doina.Pisla@mep.utcluj.ro

Prof.dr.ing. PLITEA Nicolae

Nicolae.Plitea@mep.utcluj.ro

Prof.dr.ing. POP Dumitru

Dumitru.Pop@omt.utcluj.ro

Prof.dr.ing. PUSTAN Marius Sorin

Marius.Pustan@omt.utcluj.ro

Prof.dr.ing. ROȘ Victor

Victor.Ros@auto.utcluj.ro

Prof.dr.ing. SUCALĂ Maria Felicia

Felicia.Sucala@omt.utcluj.ro

Prof.dr.ing. SUCIU Viorica Mihaela

Mihaela.Suciu@rezi.utcluj.ro

Prof.dr.ing. TĂTAR Mihai Olimpiu

Olimpiu.Tatar@mdm.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Ioan-Adrian TODORUȚ

Adrian.Todorut@auto.utcluj.ro

Prof.dr.ing. URSU-FISCHER Nicolae

nic_ursu@yahoo.com

Prof.dr.ing. VARGA Bogdan-Ovidiu

Bogdan.Varga@auto.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Liviu Călin VAIDA

Calin.Vaida@mep.utcluj.ro